Общее

Все про пінопласт
Пінопласт або пінополістирол - сучасний легкий полімерний утеплювач, проводиться нашою компанією на власному виробництві безпресовим методом з маси дрібних полістирольних гранул, які обробляють водяно..
Плити із неопору з L-подібною виборкою
«Периметр-плити» з L-подібною виборкою по всьому периметру  являються цілісним виробом, що є конструктивним рішенням для виробів, які визначають в собі абсолютну геомет­рію. Плити виробляються ви..
Плити із неопору «Neoterm»
Виробник пінополістирольних плит ТОВ «ТЕРМПЕК» пропонує інноваційне рішення в теплоізоляціі – УТЕПЛЮВАЧ «NEOTERM». Ми пропонуємо традиційні плити, вироблені з сировини «Neopor» концерну «BASF», Німечч..
Неопор

Неопор

25.04.2018

Брошюри о Неопоре:Будівництво та реконструкція із застосуванням матеріалу NeoporТеплоізоляція стін..
Про компанію
ТОВ «ТЕРМПЕК»  являється одним з найпотужніших виробників пінополістирольних плит та виробів з пінополістиролу на українському ринку.  Виробництво здійснюється на сучасному обладнанні компан..

Про компанію

ТОВ «ТЕРМПЕК»  являється одним з найпотужніших виробників пінополістирольних плит та виробів з пінополістиролу на українському ринку.  Виробництво здійснюється на сучасному обладнанні компанії «KURTZ» Німеччина, що є запорукою високої якості нашої продукції. Виробничі та складські приміщення знаходяться поруч з кільцевою дорогою м.Києва в с.м.т. Коцюбинське, що надає можливість мобільних оперативних поставок. Виробничі потужності нашого підприємства складають 30 тис. м. куб. на місяць.
Ми виробляємо пінополістирольні плити ПСБ-С, плити з графітонаповненої сировини «Неопор» концерну «BASF» Німеччина, «Периметр-плити» з «Неопору», незєемну опалубку з пінополістиролу як звичайного, так і з «Неопору» (термоблоки), а також пропонуємо повну комплектацію систем фасадного утеплення.
Наше підприємство займає сегмент високоякісної продукції на ринку нашого регіону.  
ТОВ «ТЕРМПЕК» являється лідером якості в своїй галузі.


Наша продукція має сертифікат відповідності, гігієнічний висновок, протокол випробувань на горючість (група горючості – Г1).