Пенопласт Термпек" />

Новости
Сертификаты

Сертификаты

25.02.2020

..

Все про пенопласт

Все про пенопласт

26.04.2018

Все про пенопласт, термоблоки. Где купить Пенопласт в Киеве и Киевской области | Цена от ТОВ «ТЕРМПЕК»Пенопласт, или пенополистирол – это новейший утеплитель, разработанный немецкой компанией «Basf». Производство пенопласта ООО «Термпек» осуществляет на собственном производстве.Пенопласт – один из самых распространенных материалов, которые используют для утепления домов. Большой спрос связан ..

Плити із неопору з L-подібною виборкою

Плити із неопору з L-подібною виборкою

25.04.2018

«Периметр-плити» з L-подібною виборкою по всьому периметру  являються цілісним виробом, що є конструктивним рішенням для виробів, які визначають в собі абсолютну геомет­рію. Плити виробляються високої щільності. Відсутність різаних країв, не порушує цілісності поверхневих гранул, завдяки чому плити мають більш високу стійкість до впливу зовнішнього середовища, більш високу вологостійкість, та..

Плити із неопору «Neoterm»

Плити із неопору «Neoterm»

25.04.2018

Виробник пінополістирольних плит ТОВ «ТЕРМПЕК» пропонує інноваційне рішення в теплоізоляціі – УТЕПЛЮВАЧ «NEOTERM». Ми пропонуємо традиційні плити, вироблені з сировини «Neopor» концерну «BASF», Німеччина. Виробництво здійснюється на сучасному обладнанні компанії «KURTZ», Німеччина.УТЕПЛЮВАЧ«NEOTERM» – це інноваційне рішення для покращення якості теплоізоляції в новобудовах та при реконструкції існ..

Неотерм

Неотерм

25.04.2018

Брошюри о Неопоре:Будівництво та реконструкція із застосуванням матеріалу NeoporТеплоізоляція стін..

Про компанию

Про компанию

24.04.2018

На базе украинского малого предприятия «Термпек» в 2001 году было создано общество с ограниченной ответственностью «Термпек», или ООО «Термпек». В 2006 году добавили линию по производству высококачественных плит из пенополистирола (пенопласта), технологию изготовления которых заимствовали у компании «Kurtz» (Германия). В 2007 году в производство внедрили еще одну линию по изготовлению термоблоков,..

Показано с 1 по 6 из 6 (всего 1 страниц)