Пенопласт Термпек" />

Плити із неопору з L-подібною виборкою

Плити із неопору з L-подібною виборкою

«Периметр-плити» з L-подібною виборкою по всьому периметру  являються цілісним виробом, що є конструктивним рішенням для виробів, які визначають в собі абсолютну геомет­рію. Плити виробляються високої щільності. Відсутність різаних країв, не порушує цілісності поверхневих гранул, завдяки чому плити мають більш високу стійкість до впливу зовнішнього середовища, більш високу вологостійкість, та покращені показники фізико-механічних властивостей. «Периметр-плити» відповідають всім євро стандартам якості. Покращені показники фізико-механічних властивостей дозволяють їх широке застосування для утеплення – від підлоги до даху: термоізоляція під­земних монолітних фундаментів, конструкцій підвалів, пар­кін­гів, цокольних поверхів, утеплення фасадів та дахів, що експлуатуються. «Периметр-плити» мають своєрідний конструктив.


L-виборка по всьому периметру забезпечує щільність прилягання плит між собою, що дає відсутність містків холоду, зручність монтажу. Внутрішня і зовнішня поверхні плит від­різ­­няються між собою. На стороні, що прилягає до поверхні, яка ізолюється, зроблені спеціальні пази та виступи (4мм), що дає можливість клейовій суміші без додаткової обробки, надійно зафіксувати плити до будь-якої поверхні, яка потребує утеплення. Зовнішня сторона має по всій площині виступи (2 мм) у формі квадратів 50х50 мм, що дає можливість армуючій суміші (при потребі такої) без додаткової обробки надійно приклеїти армуючу сітку або нанести гідроізоляційний, пароізоляційний шар. На цій поверхні також  нанесена мірна лінійка по горизонталі та вертикалі, що дає можливість зручно, швидко і точно обрізати «пери­метр-плиту» на будь-який формат (економія часу при монтажу).

«Периметр-плити» з впевненістю можна віднести до категорії універсального високоякісного екологічно безпечного високоефективного продукту
в сфері енергозбереження.