Виробник пінопласту

Новини

Сертифікати
..
Все про пінопласт
Пінопласт або пінополістирол - сучасний легкий полімерний утеплювач, проводиться нашою компанією на власному виробництві безпресовим методом з маси дрібних полістирольних гранул, які обробляють водяно..
Плити із неопору з L-подібною виборкою
«Периметр-плити» з L-подібною виборкою по всьому периметру  являються цілісним виробом, що є конструктивним рішенням для виробів, які визначають в собі абсолютну геомет­рію. Плити виробляються ви..
Плити із неопору «Neoterm»
Виробник пінополістирольних плит ТОВ «ТЕРМПЕК» пропонує інноваційне рішення в теплоізоляціі – УТЕПЛЮВАЧ «NEOTERM». Ми пропонуємо традиційні плити, вироблені з сировини «Neopor» концерну «BASF», Німечч..
Неотерм

Неотерм

25.04.2018

Брошюри о Неопоре:Будівництво та реконструкція із застосуванням матеріалу NeoporТеплоізоляція стін..

Про компанію

Виготовлення пінопласту в будь-яких кількостях

Компанія «Термпек» займається виготовленням високоякісної продукції з пінополістиролу вже не один десяток років. Ще у 2001 році на базі МП «Термпек» було створено однойменне товариство з обмеженою відповідальністю для реалізації сучасної технології виробництва плит пінопластів. Продукція має широке застосування, зокрема:

 • утеплення житлових і виробничих об'єктів;
 • виготовлення упаковки для безпечного транспортування різних товарів;
 • використання як теплоізоляційний або електроізоляційний матеріал.

Для організації виробництва пінопласту в Києві було придбано імпортне устаткування — німецька лінія Kurtz із виготовлення високоякісних плит пінопластів. Також завод пінопласту «Термпек» засвоїв виробництво термоблоків для незнімної опалубки, придбавши виробничу лінію того самого бренду.

Зараз завод по виготовленню пінопласту «Термпек» є визнаним виробником відповідної продукції. Пропонується широкий вибір виробів для використання незнімної опалубки, будівельних і оздоблювальних матеріалів. До того ж наше підприємство було ініціатором створення асоціації виробників пінопласту в Україні для поширення і продажу продукції з пінополістиролу.

Сучасний завод із виготовлення пінопласту в Коцюбинському

Основні потужності компанії розташовані в Київській області, у смт Коцюбинське. Близьке розміщення до столиці дозволяє здійснювати швидку доставку до Києва. При цьому товари з пінополістиролу можуть бути доставлені до будь-якого населеного пункту України незалежно від передбачуваного обсягу замовлення.

Вигідне місце розташування дозволяє отримати істотну економію для тих, хто проживає в столиці. Пропонуються найкращі ціни на пінополістирол, можливе виготовлення будь-якої кількості продукції, навіть якщо план споживання становить понад 30 тис. м3 на місяць.

Щоб виготовити на заводі пінопласт, використовується якісна сировина. Завдяки цьому продукція, що випускається, відповідає всім сучасним вимогам безпеки й екології.

Що пропонує завод із виготовлення пінопласту

Основними видами продукції, купити які можна в нас, є:

 • комплекти для утеплення фасадів;
 • так звані «Периметр-плити», що мають L-образну вибірку;
 • елементи незнімної опалубки з пінополістиролу (звичайні та термоблоки з «неопору»);
 • будівельні плити «неопор», що мають наповнення графітом, виробництва Basf (Німеччина);
 • плити з пінополістиролу ПСБ-С.

Пінопласт із заводу за конкурентною ціною

Пропонуючи якісний пінопласт, виробник «Термпек» є лідером у регіоні, займаючи істотний сегмент на ринку. Це стосується виробництва як пінополістирольних плит, так і іншої продукції з пінополістиролу.

Усі товари мають відповідні дозволи й сертифікати:

 • сертифікат відповідності;
 • протокол проведених випробувань на горючість (відповідає групі Г1);
 • гігієнічний висновок про безпеку.

Щоб отримати якісний пінопласт, виготовлення ретельно контролюється на всіх етапах, починаючи з підготовки й обробки сировини та закінчуючи різанням уже готової продукції. Основні етапи виробництва:

 • спінювання сировини;
 • сушіння отримуваних гранул;
 • стабілізація матеріалу;
 • випікання;
 • дозрівання;
 • отримання плит.

Особливу увагу завод пінопласту в Києві приділяє спінюванню матеріалу. Цей процес проходить під високим тиском, за рахунок чого обсяг сировини збільшується в десятки разів. Далі отримані шляхом спінювання гранули відправляють на сушіння, яке здійснюється спрямованим підігрітим повітряним потоком. Потім гранули проходять стабілізацію та вилежування. На фінальних етапах здійснюється формування та випікання заготівель у спеціальних формах під тиском і дією високотемпературної пари з подальшим дозріванням при зберіганні для видалення надлишків вологи та зняття внутрішньої напруги.

Підготовлений пінопласт на заводі в Коцюбинському нарізають на блоки потрібних розмірів, для чого використовується розжарена ніхромова струна. Готові вироби надходять до магазину для реалізації.

Чому краще купувати продукцію в нас

У зв'язку з тим, що виготовлення продукції є не дуже складним, багато дрібних компаній і фірм займають частину ринку, пропонуючи невеликі обсяги товарів. При цьому в гонитві за прибутком часто не враховуються різні нюанси, що безпосередньо впливають на якість продукції.

Ми є перевіреним виробником пінопласту в Києві, використовуємо тільки високотехнологічне устаткування відомих світових брендів. Усе це є гарантією якості з повною відсутністю претензій із боку покупців. Крім того, наявність виробничих потужностей дозволяє запропонувати вигідну ціну.