Плити з Неопору «Neoterm»

Теплоізоляція з неопору — найкращий вибір для будинку

Усі, хто замислюється про утеплення житла, часто губляться у виборі відповідного обробного матеріалу. Як правило, для зовнішньої обробки поверхонь використовують пінопласт неопор — панелі з нього відрізняються винятковими теплоізоляційними характеристиками.

Цей інноваційний матеріал уперше був розроблений німецькою компанією Basf ще в 1995 році. Утеплювач неопор є матеріалом, що отримується з пінопластових гранул, до яких доданий графіт. Таке рішення дозволяє зменшити теплопровідність за рахунок покращеного відбиття надмірного тепла. Існують і зовнішні відмінності від звичайного пінопласту — термопанель із неопору має сріблясто-сірий колір.

Компанія «Термпек» придбала права на цю технологію, щоб виготовляти утеплювач neopor для українських споживачів.

Які особливості має neopor

Як і звичайний пінополістирол, неопор має пористу структуру. Він складається із заповнених газом гранул із тонкими стінками. Їх мінімальна товщина сприяє невеликій теплопровідності. Наявні графітові добавки дозволяють додатково відбивати інфрачервоне випромінювання, відіграючи роль своєрідного дзеркала. За рахунок цього виключається опосередковане передання тепла через випромінювання. Порівняно з пінопластом теплопровідність знижена на 15—20 %. До того ж ціну на неопор марки EPS можна цілком порівняти з вартістю звичайного пінополістиролу. Сфера застосування є аналогічною:

  • будівництво;
  • роботи, пов'язані з утепленням;
  • оздоблення поверхонь.

Цей фасадний матеріал використовується так само, як і стандартні плити пінопластів. Він дає можливість заощадити на опалюванні в холодну пору року, а також зменшити витрати на кондиціонування приміщень улітку.

Що стосується міцності, новий покращений матеріал практично нічим не відрізняється від пінополістирольних плит. Відмінності обумовлені технологією виробництва, за рахунок якої істотно заощаджується початкова сировина. Для споживача ця різниця полягає в тому, що ціна на неопор не є занадто обтяжливою, для виробника економія означає зниження собівартості товару, а також зменшення кількості шкідливих викидів у довкілля (турбота про екологію).

Де в Києві можна купити неопор

Охочим купити цей теплоізоляційний матеріал ТОВ «Термпек» пропонує великий вибір будівельно-оздоблювальних матеріалів, зроблених за новими сучасними технологіями. Доступна ціна на neopor доповнюється можливістю вибору матеріалів різної щільності та класу для вирішення поточних завдань.

Наші виробничі потужності розташовані в Київській області, завдяки чому стає можливою швидка доставка товару жителям столиці й довколишніх регіонів. Гарантована висока якість товарів, можливі постачання великих обсягів продукції до будь-яких населених пунктів України.

Популярні товари