Термоблоки

Обираємо термоблоки з пінопласту для зведення будинку в Києві

Технології будівництва не стоять на місці. Однак уже понад чверть століття використовуються перевірені способи швидкого зведення будівель із використанням спеціальних будівельних елементів — полістиролбетонної опалубки. Зводячи фундамент, важливо домогтися його монолітності і в той самий час забезпечити якісну теплову ізоляцію для зниження витрат тепла в холодну пору року. Для цього доцільно застосовувати блоки з пінополістиролом.

Суть цієї методики полягає в укладанні в траншею фундаменту спеціальних блоків, виготовлених зі спіненого матеріалу — пінополістиролу. Типовий блок для зведення прямих стін має просту конструкцію — дві паралельні стінки з’єднані одна з одною перпендикулярними перемичками. Для укладання блоків один на одного застосовуються замки за типом шпилька-паз, розміщені на верхній і нижній гранях. У торці ж передбачені фіксатори за типом паз-гребінь, що дозволяють надійно поєднувати блоки один з одним поздовжньо.

Пінопластовий блок є порожнистим. Порожнечі можуть бути як вертикальними, так і горизонтальними. Вони підлягають заповненню бетоном. Власне це вже готова незнімна пінополістирольна опалубка, ціна якої є однією з найдоступніших, якщо порівнювати з іншими опалубними системами. До неї вкладають арматуру та заливають бетонним розчином.

Після застигання бетону виходить монолітна утеплена конструкція, що має виняткову міцність, витримує значні навантаження. Використовуючи незнімну опалубку з екструдованого пінополістиролу, купити яку нескладно, можна швидко звести фундамент будівлі, стіни, перегородки, зібрати різні несні конструкції, у тому числі технічного призначення. Проте основне призначення подібної технології — зведення житлових будівель. У деяких країнах Євросоюзу її використання заохочується зниженням сплати земельного податку, а іноді навіть повним звільненням від нього.

Особливості використання будівельних блоків із пінопласту

Як правило, охочих купити блоки з пінопласту для зведення будинків цікавить ціна. Проте вона не завжди є визначальним чинником, оскільки технологія незнімної опалубки має й інші переваги:

 • висока швидкість спорудження будівель (у 4—5 разів швидше);
 • простий монтаж і швидке складання складних опалубних конструкцій;
 • сейсмічно стійка будівля на виході;
 • утеплений фундамент і стіни, що мінімізують теплові витрати;
 • спрощення процесу зведення несних конструкцій;
 • можливість застосування в будь-яку пору року (навіть узимку).

Також слід ураховувати, що пінополістирольні блоки, ціна яких набагато нижча порівняно зі збірною опалубкою, самі по собі мають велику кількість позитивних якостей:

 • не руйнуються із часом;
 • стійкі до перепадів температури й вологості;
 • мають практично необмежений термін служби;
 • не вимогливі до умов зберігання;
 • легко транспортуються завдяки малій вазі;
 • додатково забезпечують чудову звукоізоляцію.

Для виготовлення блоків використовується спінений полістирол ПСВ-С (EPS). Цей матеріал не виділяє токсичних і шкідливих речовин, має стійкість до впливу мікроорганізмів. Полістирол не горить і не підтримує горіння, проте може руйнуватися під впливом високих температур (оплавляється). При цьому спінений матеріал є дихаючим і здатен пропускати вологу. Завдяки цим якостям підтримується оптимальний мікроклімат у приміщеннях, зведених із використанням технології незнімної опалубки з термоблоків.

Що треба враховувати, перш ніж купити пінополістирольні термоблоки в Києві

Існують різні типи блоків:

 • стандартний тришаровий;
 • половинчастий для завершення ряду (укорочений наполовину);
 • кутовий (для виведення кутів зовнішнього або внутрішнього боку);
 • віконний (може бути цілісним і половинчастим, із виїмкою для віконного отвору);
 • дверний;
 • гаражний (без теплоізоляційного шару).

Якщо поставлене завдання купити блоки з пінопласту для заливання бетону, ціна може визначатися додатковими властивостями — стійкістю до динамічних навантажень і теплоізоляційними характеристиками.

Стандартний варіант виробу є горизонтальним блоком розміром 1 х 0,25 х 0,25 м. Він найбільше нагадує деталь конструктора, яка легко з'єднується з іншими аналогічними за допомогою пазів.

Що стосується структури матеріалу, особливо популярними є тришарові пінопластові блоки, ціна яких робить їх максимально доступними. Такі вироби мають три шари, кожен із яких несе певну функцію:

 • фасадний — може імітувати природні матеріали, цегляну кладку, має суто естетичну функцію;
 • утеплювальний — виготовлений із пінополістиролу, що забезпечує теплоізоляційні якості, від його товщини й щільності залежить коефіцієнт теплових витрат;
 • несний — відповідає за звукоізоляцію та частково теплопровідність, потрібен для розподілу навантажень.

Будь-яка незнімна опалубка, купити яку можна в Києві, здатна замінити собою цеглину та блоки, виготовлені зі шлаку, гіпсу й інших наповнювачів. При цьому вона відрізняється вищою термоопірністю, завдяки чому потрібен менший обсяг матеріалу для збереження необхідних якостей теплопровідності.

Ще один важливий аспект — стійкість матеріалу до будь-яких зовнішніх впливів, у тому числі до тривалої дії сонячних променів і низьких температур. Усе це дозволяє використовувати блоки цілорічно.

Завдяки малій вазі значно спрощується монтаж. Навіть один працівник зможе впоратися з укладанням блоків. Після виготовлення фундаменту або несної поверхні вони не потребують подальшого вирівнювання та обробки. Можна відразу розпочинати фінішне оздоблення, минаючи етап попередньої підготовки.

Де можна купити термоблок пінопласту за вигідною ціною

Охочим купити блоки з пінополістиролу за вигідною ціною рекомендуємо звернути увагу на асортимент товарів ТОВ «Термпек». Пропонуються якісні будівельні стінні блоки пінопластів, а також термоблоки для виготовлення фасадів і несних конструкцій. У нас можна купити блоки пінопластів для зведення будинку за доступною ціною, а також придбати оздоблювальні матеріали, наприклад, листовий пінополістирол для утеплення житла.

Ми безпосередньо займаємося виготовленням термоблоків, завдяки чому можемо запропонувати розумну ціну на товари, до якої не закладається вартість послуг фірм-посередників, що функціонують на ринку.

Якщо необхідно купити в Києві пінопластові блоки, найкращим рішенням стане придбання продукції компанії «Термпек». Наші виробничі потужності розміщені в Київській області, завдяки чому на вартість термоблока не впливають транспортні витрати. За необхідності можлива швидка доставка по Києву й області, також здійснюється продаж незнімної опалубки по всій території України.

Продукція від виробника відповідає всім сучасним вимогам, на неї надається необхідна документація: сертифікати відповідності та якості. Замовляючи блоки пінопластів для стін за доступною ціною, клієнт купує якісну продукцію. На неї діє фірмова гарантія заводу-виробника.

Багато невеликих фірм не без успіху засвоюють виробництво опалубки з пінопласту, купити яку можна за вигідною ціною. Проте слід ураховувати, що в гонитві за зниженням собівартості товарів такі виробники часто поступаються якістю товару. Нерідкими є випадки повернення навіть великих партій саме внаслідок невідповідності існуючим вимогам, які висуваються до цієї групи товарів. Із продукцією ТОВ «Термпек» подібні неприємності повністю виключені.

Нами здійснюється виробництво пінопластових блоків і продаж термоблоків тим, хто займається будівництвом, а також утепленням різних житлових і виробничих об'єктів. Виробничі потужності підприємства дозволяють випускати великі партії товарів. Виробництво термоблоків відбувається в безперервному циклі, що дозволяє забезпечувати оптові постачання. Також можлива роздрібна торгівля. Подивитися асортимент можна, відвідавши наш магазин.
Блок кутовий 750х500х250х250

Блок кутовий 750х500х250х250

Купити
Цену уточняйте
Блок перемички 1000х250х250

Блок перемички 1000х250х250

Купити
Цену уточняйте
Блок стіновий основний 1000х250х250

Блок стіновий основний 1000х250х250

Купити
Цену уточняйте
Комплект заглушок

Комплект заглушок

Купити
Цену уточняйте
Блок опори перекриття 1000х250х90х250

Блок опори перекриття 1000х250х90х250

Купити
Цену уточняйте
Елемент коректор 1000х50х250

Елемент коректор 1000х50х250

Купити
Цену уточняйте
Заглушка

Заглушка

Купити
Цену уточняйте

Популярні товари