Комплект заглушок

  • Модель:
    Комплект заглушок
Цену уточняйте
Купити

Комплекти заглушок – це порожні блоки, які виготовляються з пінополістеролу. Довжина типового блоку становить один метр, ширина – 25 сантиметрів, висота – 25 сантиметрів. Блоки мають як вертикальні, і горизонтальні порожнечі, які заповнюються бетоном під час будівництва. Таким чином, з термоблоків створюється монолітна стіна з бетону. Використовуючи термоблок з пінопласту комплекти заглушок у будівництві, ви отримаєте швидкий та простий монтаж.

Така технологія дає можливість у чотири, а то й уп'ятеро швидше будувати енергозберігаючі будівлі. Це виходить завдяки тому, що термоблок з пінопласту є безпосередньою складовою стіни, тобто незнімна опалубка, яка також виконує роль утеплювача. Потім порожні місця наповнюються металевою арматурою, а потім заливаються бетоном. На виході виходить легка, але міцна стіна. Завдяки цьому відпадає потреба в фундаменті, що значно економить тимчасові та фінансові витрати.

Термоблоки EPS комплекти заглушки є пустотілими блоками з пінополістиролу і складаються з двох плит пінополістиролу, які з'єднуються між собою перемичкою. Виробник термоблоків комплектів заглушок робить їх з полістиролу, що спінюється, ПСВ-С (EPS). Пінополістирол є унікальним матеріалом, який не виділяє жодних шкідливих речовин як для людини, так і для навколишнього середовища в цілому, він також не руйнується під впливом мікроорганізмів. Термін придатності цих блоків обмежений.

Термоблоки EPS комплекти заглушки дозволено використовувати під час зведення будівель у будь-яку пору року. У будівництві використовується лише полістирол марки ПСВ-С. Він не горить, може лише оплавитись при високих температурах. Він також не здатний поглинати водяну пару з повітря. Всі зведення з термоблоків дихають, як і дерев'яні.

Крім всіх перерахованих характеристик, термоблоки EPS комплекти заглушки мають не тільки гарну звукоізоляцію, але й також не пропускають радіоактивного випромінювання і суттєво зменшують вплив електромагнітного поля.

Термоблоки комплекти заглушки  купити в Києві та Київській області можна у компанії «Термпек», яка є виробником даних термоблоків.

Популярні товари