Блок кутовий з Неопор 750х500х250х250

  • Модель:
    Блок кутовий 750х500х250х250
Цену уточняйте
Купити

Плити з неопору блоки кутові 750х500х250х250 - сучасний матеріал для будівництва, вироблений німецькою компанією "Basf". ТОВ «Термпек» виробляє термоблоки з неопору кутові 750х500х250х250 за тією ж технологією, що і термоблоки EPS. Але є одна відмінність. У термоблоки з неопору додаються частинки графіту. Така домішка абсолютно нешкідлива. Графіт є найнешкідливішим і складається тільки з одного компонента - вуглецю.

Чим же графіт може допомогти в теплоізоляції будинку? Він має велику теплоємність, на відміну від стандартного полістиролу, а також здатний акумулювати та надалі відбивати отримане тепло. З такою добавкою теплоізолюючі властивості блоку з пінополістиролу збільшуються практично на 20%.

Для будівництва термоблоки з неопору можна купити замість термоблоків з пінопласту. У результаті ви отримаєте зручний та простий монтаж, а також найбільшу теплоізоляцію, на відміну від термоблоків EPS.

Термоблоки з неопору кутові 750х500х250х250 стійкі як до хімічних, і до біологічних впливів. Хімічні: стійкі до дії води, кислот та лугів, але чутливі до дії розчинників органічного походження. Біологічні: стійкі до впливу мікроорганізмів. Не схильні до гниття, а також не розчиняються у воді. Не впливають на людський організм і навколишнє середовище.

Також, термоблоки з неопору кутові 750х500х250х250 мають відмінну звукоізоляцію. Це можливо завдяки тому, що термоблок із пінопласту є безпосередньою складовою стіни. Іншими словами, це незнімна опалубка, яка також здійснює роль утеплювача. Потім порожні місця наповнюються металевою арматурою та заливаються бетоном. На виході виходить легка, але досить довговічна стіна. Завдяки цьому відпадає потреба в фундаменті, що значно економить тимчасові та фінансові витрати.

Використання термоблоків з неопору в будівництві дає можливість в чотири, а то й у п'ять разів швидше будувати будинки і в результаті отримувати теплоізоляцію на найвищому рівні. Термоблоки з неопору кутові 750х500х250х250 купити в Києві та Київській області можна в компанії ТОВ «Термпек», яка є виробником даних блоків.


 

Популярні товари