Блок опори перекриття з Неопор 1000х250х90х250

  • Модель:
    Блок опори перекриття 1000х250х90х250
Цену уточняйте
Купити

Плити з неопору блоки опори перекриття 1000х250х90х250 - сучасний матеріал для будівництва, вироблений німецькою компанією "Basf". ТОВ «Термпек» створює термоблоки з неопору опори перекриття 1000х250х90х250 за тією ж технологією, що і термоблоки EPS. Але є одна відмінність. У термоблоки з неопору додаються частинки графіту. Дана домішка абсолютно нешкідлива. Графіт є найнешкідливішим і складається тільки з одного компонента - вуглецю.

Чим же графіт може допомогти в термоізоляції будинку? Він має велику теплоємність, на відміну від стандартного полістиролу, а також здатний акумулювати та надалі відбивати отримане тепло. З такою добавкою теплоізолюючі властивості блоку з пінополістиролу збільшуються практично на 20%.

Для будівництва термоблоки з неопору можна купити замість термоблоків з пінопласту. У результаті ви отримаєте зручний та швидкий монтаж, а також найбільшу теплоізоляцію, на відміну від термоблоків EPS.

Термоблоки з неопору опори перекриття 1000х250х90х250 стійкі як до хімічних, і до біологічних впливів. Хімічні: стійкі до дії води, кислот та лугів, але чутливі до дії розчинників органічного походження. Біологічні: стійкі до впливу мікроорганізмів. Не схильні до тління, а також не розчиняються у воді. Не впливають на людський організм і навколишнє середовище.

Ще, термоблоки з неопору опори перекриття 1000х250х90х250 мають відмінну звукоізоляцію. Це можливо завдяки тому, що термоблок із пінопласту є безпосередньою складовою стіни. Іншими словами, це незнімна опалубка, яка також виконує роль утеплювача. Потім порожні місця наповнюються металевою арматурою та заливаються бетоном. На виході виходить легка, але досить міцна стіна. Завдяки цьому відпадає потреба в фундаменті, що значно економить тимчасові та фінансові витрати.

Використання термоблоків з неопору в будівництві дає можливість в чотири, а то й у п'ять разів швидше будувати будівлі і в результаті отримувати теплоізоляцію на найвищому рівні. Термоблоки з неопору опори перекриття 1000х250х90х250 купити в Києві та Київській області можна в компанії ТОВ «Термпек», яка є виробником даних блоків.

 

 

Популярні товари