Блок стіновий основний з Неопор 1000х250х250

  • Модель:
    Блок стіновий основний 1000х250х250
Цену уточняйте
Купити

Плити з неопору блоки стінові основні 1000х250х250 - сучасний будматеріал, створенийнімецькою компанією "Basf". ТОВ «Термпек» виробляє термоблоки з неопору стінові основні 1000х250х250 за тією ж технологією, що і термоблоки EPS. Але є одна відмінність. У термоблоки з неопору додаються частинки графіту. Така домішка абсолютно нешкідлива. Графіт є найнешкідливішим і складається тільки з одного компонента - вуглецю.

Чим же графіт може допомогти в термоізоляції будинку? Він має велику теплоємність, на відміну від стандартного полістиролу, а також здатний акумулювати та надалі відбивати отримане тепло. З такою добавкою теплоізолюючі властивості блоку з пінополістиролу зростають практично на 20%.

Для будівництва термоблоки з неопору можна купити замість термоблоків з пінопласту. У результаті ви отримаєте зручний та простий процес монтажу, а також найбільшу теплоізоляцію, на відміну від термоблоків EPS.

Термоблоки з неопору стінові основні 1000х250х250 стійкі як до хімічних, і до біологічних впливів. Хімічні: стійкі до дії води, кислот та лугів, але чутливі до дії розчинників органічного походження. Біологічні: стійкі до впливу мікроорганізмів. Не схильні до розкладання, а також не розчиняються у воді. Не впливають на людський організм і навколишнє середовище.

Ще, термоблоки з неопору стінові основні 1000х250х250 мають відмінну звукоізоляцію. Це можливо завдяки тому, що термоблок із пінопласту є безпосередньою складовою стіни. Іншими словами, це незнімна опалубка, яка також виконує роль утеплювача. Потім порожні місця наповнюються металевою арматурою та заливаються бетоном. На виході виходить легка, але досить якісна стіна. Завдяки цьому відпадає потреба в фундаменті, що значно економить тимчасові та фінансові витрати.

Використання термоблоків з неопору в будівництві дає можливість в чотири, а то й у п'ять разів швидше споруджувати будинки і в результаті отримувати теплоізоляцію на найвищому рівні. Термоблоки з неопору стінові основні 1000х250х250 купити в Києві та Київській області можна в компанії ТОВ «Термпек», яка є виробником даних блоків.

 

Популярні товари