Елемент коректор з Неопор 1000х50х250

  • Модель:
    Елемент коректор 1000х50х250
Цену уточняйте
Купити

Плити з неопору елементи коректори 1000х50х250 - сучасний матеріал для будівництва, вироблений німецькою компанією "Basf". ТОВ «Термпек» створює термоблоки з неопору елементи коректори 1000х50х250 за тією ж технологією, що і термоблоки EPS. Але є одна відмінність. У термоблоки з неопору додаються частинки графіту. Дана домішка абсолютно нешкідлива. Графіт є найнешкідливішим і складається тільки з одного компонента - вуглецю.

Чим же графіт може допомогти в теплоізоляції будинку? Він має велику теплоємність, на відміну від стандартного полістиролу, а також здатний акумулювати та надалі відбивати отримане тепло. З такою добавкою теплоізолюючі властивості блоку з пінополістиролу підвищуються практично на 20%.

Для будівництва термоблоки з неопору можна купити замість термоблоків з пінопласту. У результаті ви отримаєте зручний та швидкий процес монтажу, а також найбільшу теплоізоляцію, на відміну від термоблоків EPS.

Термоблоки з неопору елементи коректори 1000х50х250 стійкі як до хімічних, і до біологічних впливів. Хімічні: стійкі до дії води, кислот та лугів, але чутливі до дії розчинників органічного походження. Біологічні: стійкі до впливу мікроорганізмів. Не схильні до розкладання, а також не розчиняються у воді. Не впливають на людський організм і навколишнє середовище.

Окрім цього, термоблоки з неопору елементи коректори 1000х50х250 мають відмінну звукоізоляцію. Це можливо завдяки тому, що термоблок із пінопласту є безпосередньою складовою стіни. Іншими словами, це незнімна опалубка, яка також здійснює роль утеплювача. Потім порожні місця наповнюються металевою арматурою та заливаються бетоном. На виході виходить легка, але досить якісна стіна. Завдяки цьому відпадає потреба в фундаменті, що значно економить тимчасові та фінансові витрати.

Використання термоблоків з неопору в будівництві дає можливість в чотири, а то й у п'ять разів швидше створювати будівлі і в результаті отримувати теплоізоляцію на найвищому рівні. Термоблоки з неопору елементи коректори 1000х50х250 купити в Києві та Київській області можна в компанії ТОВ «Термпек», яка є виробником даних блоків.

 

Популярні товари