Комплект заглушок

  • Модель:
    Комплект заглушок
Цену уточняйте
Купити

Плити з неопору комплекти заглушок - сучасний будівельний матеріал, зроблений німецькою компанією "Basf". ТОВ «Термпек» робить термоблоки з неопору комплекти заглушок за тією ж технологією, що і термоблоки EPS. Але є одна відмінність. У термоблоки з неопору додаються частинки графіту. Поточна домішка абсолютно нешкідлива. Графіт є найнешкідливішим і складається тільки з одного компонента - вуглецю.

Чим же графіт може допомогти в теплоізоляції будинку? Він має велику теплоємність, на відміну від стандартного полістиролу, а також здатний акумулювати та надалі відбивати отримане тепло. З такою добавкою теплоізолюючі властивості блоку з пінополістиролу підвищуються практично на 20%.

Для будівництва термоблоки з неопору можна купити замість термоблоків з пінопласту. У результаті ви отримаєте зручний та нескладний процес монтажу, а також найбільшу теплоізоляцію, на відміну від термоблоків EPS.

Термоблоки з неопору комплекти заглушок стійкі як до хімічних, і до біологічних впливів. Хімічні: стійкі до дії води, кислот та лугів, але чутливі до дії розчинників органічного походження. Біологічні: стійкі до впливу мікроорганізмів. Не схильні до розкладання, а також не розчиняються у воді. Не впливають на людський організм і навколишнє середовище.

Також, термоблоки з неопору комплекти заглушок мають відмінну звукоізоляцію. Це можливо завдяки тому, що термоблок із пінопласту є безпосередньою складовою стіни. Іншими словами, це незнімна опалубка, яка також здійснює роль утеплювача. Потім порожні місця наповнюються металевою арматурою та заливаються бетоном. На виході виходить легка, але досить довговічна стіна. Завдяки цьому відпадає потреба в фундаменті, що значно економить тимчасові та фінансові витрати.

Використання термоблоків з неопору в будівництві дає можливість в чотири, а то й у п'ять разів швидше зводити споруди і в результаті отримувати теплоізоляцію на найвищому рівні. Термоблоки з неопору комплекти заглушок купити в Києві та Київській області можна в компанії ТОВ «Термпек», яка є виробником даних блоків.

 

Популярні товари