Заглушка

  • Модель:
    Заглушка
Цену уточняйте
Купити

Плити з неопору заглушки - сучасний будматеріал, зробленийнімецькою компанією "Basf". ТОВ «Термпек» виготовляє термоблоки з неопору заглушки за тією ж технологією, що і термоблоки EPS. Але є одна відмінність. У термоблоки з неопору додаються частинки графіту. Ця домішка абсолютно нешкідлива. Графіт є найнешкідливішим і складається тільки з одного компонента - вуглецю.

Чим же графіт може допомогти в теплоізоляції будинку? Він має велику теплоємність, на відміну від стандартного полістиролу, а також здатний акумулювати та надалі відбивати отримане тепло. З такою добавкою теплоізолюючі властивості блоку з пінополістиролу збільшуються практично на 20%.

Для будівництва термоблоки з неопору можна купити замість термоблоків з пінопласту. У результаті ви отримаєте зручний та легкий процес монтажу, а також найбільшу теплоізоляцію, на відміну від термоблоків EPS.

Термоблоки з неопору заглушки стійкі як до хімічних, і до біологічних впливів. Хімічні: стійкі до дії води, кислот та лугів, але чутливі до дії розчинників органічного походження. Біологічні: стійкі до впливу мікроорганізмів. Не схильні до гниття, а також не розчиняються у воді. Не впливають на людський організм і навколишнє середовище.

Також, термоблоки з неопору заглушки мають відмінну звукоізоляцію. Це можливо завдяки тому, що термоблок із пінопласту є безпосередньою складовою стіни. Іншими словами, це незнімна опалубка, яка також здійснює роль утеплювача. Потім порожні місця наповнюються металевою арматурою та заливаються бетоном. На виході виходить легка, але досить довговічна стіна. Завдяки цьому відпадає потреба в фундаменті, що значно економить тимчасові та фінансові витрати.

Використання термоблоків з неопору в будівництві дає можливість в чотири, а то й у п'ять разів швидше споруджувати споруди і в результаті отримувати теплоізоляцію на найвищому рівні. Термоблоки з неопору заглушки купити в Києві та Київській області можна в компанії ТОВ «Термпек», яка є виробником даних блоків.

 

Популярні товари