Пінопласт Термпек" />

Новини
Сертифікати

Сертифікати

25.02.2020

..

Все про пінопласт

Все про пінопласт

26.04.2018

Пінопласт або пінополістирол - сучасний легкий полімерний утеплювач, проводиться нашою компанією на власному виробництві безпресовим методом з маси дрібних полістирольних гранул, які обробляють водяною парою нагрітим до високої температури під тиском. В результаті гранули наповнюються повітрям і збільшуються в розмірі в десятки разів, після чого отриману повітряну масу поміщають у форми, в яких ві..

Плити із неопору з L-подібною виборкою

Плити із неопору з L-подібною виборкою

25.04.2018

«Периметр-плити» з L-подібною виборкою по всьому периметру  являються цілісним виробом, що є конструктивним рішенням для виробів, які визначають в собі абсолютну геомет­рію. Плити виробляються високої щільності. Відсутність різаних країв, не порушує цілісності поверхневих гранул, завдяки чому плити мають більш високу стійкість до впливу зовнішнього середовища, більш високу вологостійкість, та..

Плити із неопору «Neoterm»

Плити із неопору «Neoterm»

25.04.2018

Виробник пінополістирольних плит ТОВ «ТЕРМПЕК» пропонує інноваційне рішення в теплоізоляціі – УТЕПЛЮВАЧ «NEOTERM». Ми пропонуємо традиційні плити, вироблені з сировини «Neopor» концерну «BASF», Німеччина. Виробництво здійснюється на сучасному обладнанні компанії «KURTZ», Німеччина.УТЕПЛЮВАЧ«NEOTERM» – це інноваційне рішення для покращення якості теплоізоляції в новобудовах та при реконструкції існ..

Неотерм

Неотерм

25.04.2018

Брошюри о Неопоре:Будівництво та реконструкція із застосуванням матеріалу NeoporТеплоізоляція стін..

Про компанію

Про компанію

24.04.2018

ТОВ «ТЕРМПЕК»  являється одним з найпотужніших виробників пінополістирольних плит та виробів з пінополістиролу на українському ринку.  Виробництво здійснюється на сучасному обладнанні компанії «KURTZ» Німеччина, що є запорукою високої якості нашої продукції. Виробничі та складські приміщення знаходяться поруч з кільцевою дорогою м.Києва в с.м.т. Коцюбинське, що надає можливість мобільних..

Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)