Дюбеля

Швидкий монтаж: де купити дюбелі

Одним із популярних видів кріпильних виробів є система дюбель-цвях. Вона забезпечує швидку фіксацію на різних поверхнях, включаючи такі міцні матеріали, як:

 • цегляна кладка;
 • штукатурка;
 • бетонна або цементна стяжка;
 • камінь;
 • будівельні блоки.

Виріб є кріпленням, яке можна закріпити в основі для утримування якої-небудь конструкції. Так, використовуючи будівельні дюбелі, можна повісити книжкову полицю або кухонну шафу, бойлер або газову колонку.

Для виготовлення приладдя використовується пластик, тому ціна на дюбель є дуже низькою. Їх установлюють в основу в заздалегідь підготовлений отвір. Далі вбивають або вкручують основне кріплення — саморіз або шуруп. Надійність фіксації забезпечується за рахунок того, що угвинчений кріпильний елемент розпирає стінки дюбеля. Незважаючи на невеликий розмір, така деталь здатна брати на себе значне навантаження, завдяки чому широко застосовується в оздоблювальних і монтажних роботах.

Як вибрати й купити дюбелі в Києві за низькою ціною

Перш ніж купити дюбелі оптом, треба точно визначитися, яке кріплення потрібне. Слід звернути увагу на такі особливості:

 • розмір (діаметр і довжина);
 • матеріал;
 • форма посадкових поверхонь.

Що стосується розміру, його підбирають залежно від навантаження. Для більшості завдань цілком достатньо використовувати кріплення діаметром 6—8 мм. Якщо передбачаються значні навантаження на точки підвішування, застосовують потужніші й більші дюбелі.

Якщо йдеться про монтаж утеплювального матеріалу, можна скористатися простою формулою підрахунку довжини:

L = H + W + I, де L — шукана довжина, Н — товщина шару утеплювача, W — відхилення від вертикалі, I — довжина ділянки розпірки. Оптимальна кількість кріплення — 5—7 дюбелів на 1 м2.

Що стосується матеріалу, в основному застосовують такі види продукції:

 • із поліетилену низького тиску або нейлону — здатні витримувати навантаження до 450 кг, застосовуються для робіт, пов'язаних з утепленням, можуть установлюватися в деревину, цеглину, бетон або порожнисті конструкції;
 • зі склонаповненого полііміду — здатні витримувати навантаження до 750 кг, підходять для установки на будь-які поверхні та стіни;
 • з оцинкованого заліза — можуть застосовуватися для порожнистих конструкцій, у цегляній кладці, мають виняткову несну здатність, витримують перенавантаження.

Охочим купити вказані дюбелі оптом за ціною, яка відповідає середньоринковій, компанія «Термпек» пропонує вигідні умови придбання товарів. У нас можна знайти необхідний дюбель. Здійснюється продаж оптом і вроздріб. Великий асортимент дозволить підібрати прийнятне кріплення для вирішення конкретних завдань.

Скільки коштує дюбель і що впливає на його вартість

Якщо купується дюбель, ціна за кг у Києві якого нижча за середньоринкову, це вже привід замислитися. Невеликі компанії часто вдаються до різних хитрощів у спробах зменшити собівартість продукції, наприклад, роблять її із вторинної сировини. У результаті виходять вироби неналежної якості. Вони можуть підвести в неслушний час.

Низькоякісні дюбелі мають характерні задирки, часто їхня форма є далекою від циліндричної. Недостатня міцність призводить до появи відколів, такі вироби часто мнуться або ламаються під навантаженнями. Пошкоджену деталь не так просто витягнути з посадкового отвору, доведеться висвердлювати її або зрізати голівку, щоб залишити на місці. Такий підхід призводить до послаблення конструкції та псування утеплювача, не кажучи вже про зайві витрати.

Не варто ризикувати, купуючи продукцію неперевірених постачальників. Найкраще рішення — придбати якісний дюбель, ціна якого за штуку буде оптимальною, що відповідає всім нормативам і вимогам.

Де краще купити дюбель у Києві оптом

Якщо потрібне надійне кріплення, слід оцінити каталог дюбелів у Києві від компанії «Термпек». Здійснюється продаж будівельних дюбелів за доступними цінами. Переваги нашого сервісу:

 • зручні умови оплати товарів;
 • швидка доставка до Києва або по Україні (до будь-якого міста);
 • великий вибір товарів;
 • розумна вартість дюбелів, якщо порівнювати з конкурентами;
 • можливість купити дюбелі оптом або невеликими партіями;
 • допомога співробітників інтернет-магазину у виборі кріплення.

Усі товари пройшли ретельний контроль якості, що підтверджують відповідні документи про проведені випробування. Надається документація для контролюючих органів (сертифікати якості та відповідності).

Популярні товари